Powrót

Szukaj w Tpay

Metoda płatności

Kliknij i zapłać z Visa (Click to Pay)


Kliknij i zapłać z Visa (dawniej Visa Checkout) to portfel elektroniczny zarezerwowany dla posiadaczy kart płatniczych Visa. Klienci mogą zapisywać karty kredytowe, debetowe,  oraz prepaid wraz z adresem dostawy, by dokonywać szybkich i bezpiecznych zakupów.

Kliknij i zapłać z Visa (Click to Pay)
Szybkość

Szybkość

Płatność e-portfelem Kliknij i zapłać z Visa sprowadza się tylko do wybrania tej metody i potwierdzenia transakcji

Wygoda

Wygoda

Klienci korzystający z portfela cyfrowego Visy nie muszą pamiętać PIN-ów, haseł czy numerów kart. Wszystkie te dane są bezpiecznie przechowywane w aplikacji

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Verified by Visa to system oparty na 3D Secure, który potwierdza, że płatność dokonywana jest przez prawowitego właściciela karty

Konwersja

Konwersja

Finalizacja transakcji jest szybka, bezpieczna i wzbudza zaufanie, dzięki czemu liczba porzuconych koszyków jest mniejsza

Jak zacząć korzystać z Kliknij i zapłać z Visa

Portfel elektroniczny to cyfrowy odpowiednik tradycyjnego portfela, może jednak znacznie więcej: umożliwia przechowywanie danych kart płatniczych, zasilanie konta środkami, robienie przelewów między użytkownikami oraz wygodne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych. E-portfel Visa dostępny jest zarówno w przeglądarce internetowej, jak i na urządzeniach mobilnych.

  • Przyjmujący płatności
  • Płatnik
Przyjmujący płatności
  • Przyjmujący płatności
  • Płatnik

Portfel elektroniczny Kliknij i zapłać z Visa mogą udostępniać sprzedawcy korzystający z usług Tpay, którzy podpisali umowę z acquirerem kartowym - firmą Elavon (dostawcą usług procesowania transakcji przy użyciu karty płatniczej). Dołącz do nich:

  1. Załóż i aktywuj konto w serwisie Tpay – na stronie rejestracji uzupełnij swoje dane i zaakceptuj regulamin.
  2. Otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym do Panelu Akceptanta, gdzie zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza weryfikacyjnego, dokonanie opłaty aktywacyjnej i akceptacji OWU.
  3. Gdy Twoja prośba zostanie zweryfikowana, podpiszesz umowę z Elavonem

Usługę Kliknij i zapłać z Visa można uruchomić z poziomu bankowości elektronicznej lub aplikacji bankowej. Aby dokonywać szybkich i bezpiecznych zakupów online należy sprawdzić, czy bank zapewnia dostęp do funkcji i uruchomić Visa mobile.

Przyjmujący płatności Płatnik

Najczęściej zadawane pytania


Czym jest usługa Kliknij i zapłać z Visa?

Kliknij i zapłać z Visa to portfel elektroniczny - bezpieczna i wygodna forma przechowywania środków oraz płatności za zakupy w internecie.

Czy korzystanie z Kliknij i zapłać z Visa jest bezpieczne?

Visa korzysta z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologii oraz systemów ochrony płatności. Dowiedz się więcej

Czy aby udostępniać metodę płatności Kliknij i zapłać z Visa muszę podpisywać dodatkową umowę?

Tak, sprzedawcy korzystający z usług Tpay, którzy chcą umożliwiać swoim klientom płatność Kliknij i zapłać Visa, muszą podpisać umowę z Elavon - acquirerem kartowym (dostawcą usług procesowania transakcji przy użyciu karty płatniczej).

Jak wdrożyć metodę Kliknij i zapłać z Visa?

Kliknij i zapłać z Visa nie wymaga żadnych dodatkowych integracji. Niezbędna jest tylko bycie zarejestrowanym i zweryfikowanym sprzedawcą w Tpay oraz podpisanie umowy z Elavonem - acquirerem kartowym.

Gdzie mogę zgłosić się w razie problemów z usługą?

Prosimy o kontakt z BOK: [email protected].

Czy usługa dopuszcza korzystanie z innej waluty niż PLN?

Tak, sprzedawcy, którzy podpisali umowę z Elavonem i posiadają aktywne konto w serwisie Tpay, mogą przyjmować płatności nie tylko w PLN, ale także w innych walutach. Serwis obsługuje płatności kartą w EUR, USD czy CHF - jest to możliwe dzięki usłudze dynamicznej wymiany walut (DCC) dostępnej na kartach Visa. Więcej informacji