Powrót

Szukaj w Tpay

Metoda płatności

Visa Mobile


Poznaj Visa Mobile! Nową wygodną metodę płatności, która umożliwia realizację transakcji online w dwóch krokach i ma zaawansowane zabezpieczenia. Zapewnij w swoim sklepie nowoczesne płatności już dziś!

Visa Mobile

Dlaczego Visa Mobile jest wyjątkowa?


Visa Mobile to metoda płatności kartą. Transakcje są szybkie i wygodne. Klient podaje numer telefonu i zatwierdza płatność w aplikacji mobilnej Visa Mobile lub bankowej.

Bez konieczności pozostawiania danych w sklepie, z opcją chargeback - Visa Mobile odpowiada na aktualne potrzeby internautów: według badania Visa Back to Business Global Study, 63% z nich na pierwszym miejscu stawia wygodę zakupów!

Jak udostępnić Visa Mobile w swoim e-commerce?


Visa Mobile jest automatycznie włączona w bramce Tpay u sprzedawców, którzy korzystają z płatności kartowych.

Jeśli przyjmujesz już płatności kartowe w bramce Tpay: zaloguj się do Panelu Akceptanta i w zakładce “Twoja oferta” upewnij się, że metoda “Visa Mobile” jest włączona. W razie potrzeby, w każdej chwili i samodzielnie, możesz zarządzać jej dostępnością.

Jeśli nie przyjmujesz jeszcze płatności kartowych, a chcesz korzystać z Visa Mobile: skontaktuj z nami: [email protected] - pomożemy.

Visa Mobile - kto może płacić?


Płatności Visa Mobile dostępne są za pośrednictwem aplikacji mobilnych: mBanku, Moje ING, Nest Bank, SGB Mobile. 

Za pośrednictwem aplikacji Visa Mobile, płatności dostępne są dla posiadaczy kart w: mBanku, Nest Banku, SKOKach, Bankach Spółdzielczych Grupy BPS, SGB, Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym w Brodnicy i Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie, a kolejne banki pracują nad ich wdrożeniem.

Dlaczego warto udostępniać Visa Mobile


Łatwe wdrożenie

Łatwe wdrożenie

Visa Mobile to metoda płatności automatycznie włączona dla wszystkich sprzedawców, którzy korzystają z płatności kartowych w Tpay.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Kupujący nie musi podawać w sklepie danych swojej karty płatniczej. Tokenizacja zapewnia maksymalny poziom ochrony transakcji.

Nowoczesność

Nowoczesność

Zmniejsz liczbę porzuconych koszyków, dzięki wygodnej i bezpiecznejmetodzie płatności.

Dostępność

Dostępność

Klient może szybko i bezpiecznie realizować transakcje autoryzując płatność w w aplikacji Visa Mobile lub bankowej.

Płatności za pomocą Visa Mobile


Korzystanie z Visa Mobile

Aby skorzystać z Visa Mobile, klient:

  1. Aktywuje usługę w aplikacji mobilnej swojego banku lub instaluje na telefonie aplikację Visa Mobile i aktywuje ją.
  2. Dodaje do usługi Visa Mobile swoją kartę Visa (1) oraz numer telefonu. Może to zrobić w zarówno w aplikacji bankowej (2), jak i dedykowanej aplikacji Visa Mobile (3).

(1) Dostępność Visa Mobile w aplikacjach ING Bank Śląski, Nest Bank oraz w aplikacji Visa Mobile dla kart Visa wydanych przez: Grupa BPS, SKOK, Krakowski Bank Spółdzielczy, Nest Bank, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Bank Spółdzielczy w Brodnicy.

(2) Płatności Visa Mobile dostępne są za pośrednictwem aplikacji mobilnych: Moje ING, Nest Bank, SGB Mobile

(3) Płatności Visa Mobile za pośrednictwem aplikacji Visa Mobile dostępne są dla posiadaczy kart w: Nest Banku, SKOKach, Bankach Spółdzielczych Grupy BPS, SGB, Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym w Brodnicy i Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie, a kolejne banki pracują nad ich wdrożeniem.

Płacenie z Visa Mobile

Aby dokonać płatności, klient:

  1. Wybiera opcję płatności Visa Mobile w bramce płatniczej Tpay.
  2. Wpisuje w odpowiednim polu swój numer telefonu.
  3. Potwierdza płatność w aplikacji Visa Mobile lub bankowej.
  4. Gotowe!

Visa Mobile to bezpieczne transakcje

  • Wysokie standardy
  • Tokenizacja
Wysokie standardy
  • Wysokie standardy
  • Tokenizacja

Visa Mobile jest w pełni bezpieczną metodą płatności. Rozwiązanie jest oparte na usłudze Click to Pay oraz wykorzystuje standard EMV Secure Remote Commerce (SRC), który jest wzorcem dla płatności kartą w internecie. Metody płatności zgodne z SRC mają być zarówno proste w obsłudze dla każdej osoby korzystającej z karty, jak i łatwe we wdrożeniu przez dostawców.

Dzięki tokenizacji, czyli procesowi zamiany numeru karty na unikalny cyfrowy token, Visa dodaje kolejną warstwę bezpieczeństwa dla swojej usługi.

Wysokie standardy Tokenizacja