PROGRAM PARTNERSKI
Skorzystaj z Programu Partnerskiego i zarabiaj z Tpay jeszcze więcej!
Czym jest Program Partnerski?

Program Partnerski to forma współpracy z firmami wdrażającymi rozwiązania e-commerce.

Jak to działa?

To proste – w ramach programu polecasz usługi Tpay i zarabiasz określony procent od każdej faktury poleconego przez Ciebie klienta!

Co zyskasz ?

Dzięki podpisaniu umowy partnerskiej, możesz zaoferować swoim klientom promocyjne warunki obsługi transakcji oraz zarabiać na każdej z nich.

Kto może dołączyć do Programu Partnerskiego?


Chcesz zarabiać określony procent od każdej faktury poleconego przez Ciebie klienta? Prowadzisz agencję interaktywną, projektujesz bądź optymalizujesz strony internetowe, czy wdrażasz silniki sklepowe? A może po prostu masz dobre relacje z właścicielami e-commerce i chcesz to wykorzystać? Dołącz do Programu Partnerskiego Tpay i zarabiaj z nami! Obejrzyj krótkie wideo, w którym opiekunowie Programu Partnerskiego - Bartek i Marzena, opowiedzą Ci na czym polega nasz program.

Dołącz do Programu

Wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj - odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją.

Polecaj Tpay klientom

Zachęcaj swoich klientów do skorzystania z usług Tpay, poprzez link referencyjny.

Zarabiaj z Tpay

Otrzymuj określony procent od każdej faktury poleconego przez Ciebie klienta.

Najczęściej zadawane pytania


O Programie Partnerskim
Dołączenie do Programu Partnerskiego jest niezwykle proste i nie zajmie Ci dużo czasu. W pierwszej kolejności wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj, aż skontaktujemy się z Tobą, w celu ustalenia warunków współpracy. Jeśli nasze warunki będą Ci odpowiadały, wystarczy że podpiszesz umowę partnerską i gotowe. Nasza propozycja to nie to czego szukasz? Nie martw się! Jesteśmy elastyczni i z chęcią znajdziemy rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i - przede wszystkim - dla Ciebie!
Jak przystąpić do Programu Partnerskiego?
Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest banalnie proste. Co musisz zrobić? · Podpisz umowę partnerską · Polecaj Tpay swoim klientom · Zarabiaj określony procent od każdej faktury poleconego klienta
Jaki jest koszt przystąpienia do Programu?
Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest całkowicie bezpłatne. Możesz jedynie zarobić określony procent od każdej faktury poleconego przez Ciebie Merchanta.
Kto może zostać Partnerem?
Program Partnerski to idealne rozwiązanie dla agencji interaktywnych i marketingowych, platform sklepowych, freelancerów, firm IT, systemów CRM/ERP, systemów rezerwacji biletów itd.
Ile można zarobić w Programie?
Im więcej zysku przeniesie polecony przez Ciebie klient, tym więcej zarobisz Ty! Jaki procent od faktury otrzymasz? Skontaktuj się z naszym handlowcem i ustal stawkę.
advox
masterlife
rewizjanet
sportdata
just-idea
comarch

Skontaktuj się z nami

Marzena Szplitt
+48 605 681 965
Bartosz Witczak
+48 605 680 208

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.