Misja i wartości

Tworzymy rozwiązania płatnicze pozwalające zaoszczędzić ludziom
każdego dnia bezcenny czas.

Transparentność

Dzielimy się ze wszystkimi wiedzą i nabytymi umiejętnościami - właśnie to tworzy silny zespół, który dąży do wspólnych celów. Działając jedynie jako jeden sprawny organizm, przy odpowiednim zaangażowaniu i poziomie pracy każdego pracownika osiągniemy sukces i przekonamy się, że nasze poświęcenie było tego warte. Czujemy to za każdym razem realizując naszą misję i główne cele.

transparentnosc-tpay
profesjonalizm-tpay

Profesjonalizm

Wykonując jakąkolwiek czynność na rzecz Tpay - pisząc instrukcje, tworząc treści marketingowe, prowadząc rozmowy z klientami, czy też przygotowując się na spotkania z nimi - odpowiedamy sobie na jedno pytanie - czy tak zrealizowałby to światowej klasy profesjonalista? Jeśli nie, to poprawiamy swoją twórczość i korygujemy swoje podejście do tematu - aby to, co robimy było dla Ciebie i Twojego bezpieczeństwa jak najlepsze.

Automatyzacja

To coś, co we krwi ma każdy w Naszej firmie. Automatyzacja w dzisiejszych czasach to nie tylko standard - ale ułatwianie sobie pracy i realizowanie jej w przyjemniejszy sposób. Rozsądny dobór narzędzi potrafi nie tylko pomóc w organizacji pracy i ją przyspieszyć - może też wpywać na poszerzanie kompetencji! Jak wiesz, w jaki sposób zoptymalizować wykonywane przez Ciebie czynności - zrób to.

automatyzacja-tpay
autonomicznosc-tpay

Autonomiczność

Zdobywaj wiedzę, aby być jak najbardziej samodzielną osobą, proś kolegów z pracy nie, żeby wykonali coś za Ciebie, tylko żeby nauczyli Cię jak wykonywać dane rzeczy samodzielnie - któregoś dnia Ty podzielisz się z nim swoją wiedzą. Wzajemne poszerzenie swoich kompetencji to ciekawa współpraca, w końcu przydatnej wiedzy nigdy za wiele!

misja

T ransparentność

P rofejsonalizm

A utonomiczność

Automat Y zacja