PAKIET KORZYŚCI
Specjalny Pakiet Korzyści dla klientów Tpay!

Z naszymi Partnerami zyskujesz więcej! Sprawdź ofertę.


Aby skorzystać ze spacjalnej oferty dla klientów Tpay i kodów rabatowych, skontaktuj się z nami mailowo na adres [email protected]

Finansuj faktury online!
Wypróbuj online faktoring w SMEO i otrzymaj nawet 250 000zł darmowego limitu! Pierwszą fakturę sfinansujesz za 1%
Sprawny kontakt z Thulium
Wypróbuj system contact center i zachwyć klientów doskonałą obsługą. Abyś poznał pełne możliwości Thulium, oferujemy ci audyt obsługi klienta oraz miesiąc darmowych testów. Wystarczy, że umówisz się na prezentację systemu, a my zajmiemy się resztą.
Biznesowy Audyt SEO
Dla klientów Tpay rabat 10% na pierwszą konsultację z zakresu optymalizacji Twojego sklepu online.
Kompleksowe narzędzie CRM dla cateringu dietetycznego
Sprzedaż, zarządzanie i produkcja w jednym narzędziu dla Ciebie i Twoich Klientów.
Twój własny sklep internetowy wdrożony od zaraz
Comarch e-Sklep umożliwia kompleksową obsługę wszystkich procesów handlowych – od stworzenia bazy towarów, przez efektywną sprzedaż, po fakturowanie i nadanie wysyłki. Jest to również usługa wielu integracji umożliwiających skuteczny e-handel (m.in. marketplace, hurtownie, narzędzia wspierające marketing).
Audyt UX dla Ciebie!
Podejście fast-track - błyskawiczna realizacja audytu użyteczności w atrakcyjnej cenie. Jeżeli posiadasz sklep internetowy i jesteś klientem TPAY otrzymujesz specjalną ofertę cenową -15%.
Skorzystaj z leasingu online
Wybierz produkt od dowolnego dostawcy i wypełnij wniosek przez internet. Skorzystaj z finansowania dla firm, bez konieczności wychodzenia z domu.
Sprzedawaj jedzenie online
Uruchom kanał sprzedaży online dla Twojej restauracji i zautomatyzuj obsługę zamówień telefonicznych! Zacznij już teraz 50% taniej i korzystaj z promocji przez 3 miesiące.
Zadbaj o swój wizerunek z Brand24
Skorzystaj z usług Brand24 i wiedz więcej niż Twoja konkurencja. Monitoruj nie tylko wiodące portale, ale też social media, blogi i wszystko czego potrzebujesz.
Niezawodne e-mail API i SMTP w chmurze
Zwiększ dostarczalność swoich maili, dzięki usługom EmailLabs. Prosta integracja SMTP spowoduje, że usługa będzie gotowa do użycia w kilka chwil.
Zwiększ sprzedaż w e-commerce z Samito
Wszystko czego potrzebujesz, żeby angażować i zachęcać do zakupów klientów e-commerce w jednym systemie. Zarejestruj konto już dziś i korzystaj bez opłat przez 30 dni.
Nie trać czasu na faktury!
Wypróbuj Fakturownie, czyli program do faktur, który pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas. Wysyłanie faktur jeszcze nigdy nie było tak szybkie i intuicyjne.
IDEA 07
Dzięki współpracy partnerskiej z firmą Tpay dla wszystkich klientów biznesowych korzystających z usług tej bramki płatności, oferujemy 10% zniżki na wdrożenie jednego z naszych topowych produktów, jakimi są IDEAerp oraz IDEAmagentobox.
Szablony regulaminów sklepów internetowych
10% rabatu dla klientów z aktywną bramką Tpay.