Dopasujemy ofertę do twojej branży

Zintegruj szybkie płatności Tpay i akceptuj płatności wszędzie,
gdzie tego potrzebujesz!

Wybierz branżę, w której działasz
Elektronika
Transport
Dieta
Eventy
Non-profit
Crowdfunding
Rekomendacje dla branży Elektronika
Wdrożenia
Wdrożenia w branży elektronicznej to nasza specjalność! Dołącz do takich marek jak Media Expert, czy RTV Euro AGD i sprawdź, jak wiele szybkich metod płatności da Tobie nasz system.
Specjalne rozwiązanie
Standardowe wdrożenie to dla Ciebie za mało? A co powiesz na widżet, który umożliwi Ci sprzedaż jednym kliknięciem, bezpośrednio z karty produktu? W Tpay oferujemy Ci narzędzie, które to umożliwi.
Prosta integracja
Bez względu na poziom Twojego zaawansowania, dzięki gotowym bibliotekom Tpay zintegrowanie systemu płatności w swoim sklepie przebiega znacznie szybciej i efektywniej.
Rekomendacje dla branży Transport
Wdrożenia
PKP Informatyka, Nextbike, Jakdojade — to tylko niektóre z naszych wdrożeń w branży transportowej. Dołącz do największych graczy na rynku i pozwól swoim klientom cieszyć się nie tylko szybką komunikacją, ale i szybkimi płatnościami!
BLIK One Click oraz lvl 0
Co jest najważniejsze dla podróżnych kupujących bilet? Czas transakcji. Wdrożone przez nas BLIK OneClick oraz LVL 0 zwiększają konwersję i sprawiają, że płatność za bilet nigdy wcześniej nie była tak prosta i szybka!
Płatności dwuetapowe
Skuteczna i szybka rezerwacja miejsc to podstawa przy dłuższych podróżach. Dzięki dwuetapowemu przyjmowaniu płatności, pasażerowie mogą bezproblemowo rezerwować miejsca oraz przyjmować lub zwracać środki za wygasłe rezerwacje.
Rekomendacje dla branży Dieta
Gotowe wtyczki
Dzięki udostępnionym wtyczkom i modułom, łatwo i szybko wdrożysz system płatności internetowych Tpay w większości platform sklepowych, taki jak Presta Shop, WooCommerce, czy Magento.
Rekurencja
Płatności tak proste i intuicyjne, że klient nawet nie musi pamiętać o ich wykonaniu? To możliwe dzięki płatnościom rekurencyjnym od Tpay! Wystarczy, że klient wybierze tę opcję, a my zajmiemy się resztą.
BLIK w maszynach Vendingowych
Płatności od Tpay to nie tylko e-commerce. Wdrażamy również szybkie płatności BLIK, np. w maszynach vendingowych, takich jak Fitboxy.
Rekomendacje dla branży Eventy
Integracja ikon banków
W Tpay zdajemy sobie sprawę, że w branży eventowej czas realizacji transakcji to absolutny priorytet. Integracja ikon banków na stronie przy sprzedaży biletów na wydarzenie skraca i ułatwia proces płatności.
Płatności dwuetapowe
W momencie zakupu biletu na koncert ulubionego zespołu, bardzo ważny jest czas! W przypadku np. dodatkowej puli biletów, dwuetapowe przyjmowanie płatności to idealne rozwiązanie.
Dostosowanie do mobile
Wiesz, że bilety na wydarzenia najczęściej kupowane są z poziomu smartfona? Właśnie dlatego tak ważna jest responsywność rozwiązania. Dzięki intuicyjnemu panelowi Tpay, uczestnik błyskawicznie znajdzie swoją ulubioną metodę płatności.
Rekomendacje dla branży Non-profit
Wdrożenia
Dołącz do największych! Zaufały nam najbardziej rozpoznawalne organizacje dobroczynne w Polsce, takie jak Caritas, WWF, czy fundacja Viva!, a wraz z nimi setki tysięcy zadowolonych darczyńców.
Elastyczna oferta
Organizacje non profit to dla nas szczególny klient. Z tego względu do każdego z nich podchodzimy bardzo indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę, która ułatwi Twoją działalność.
Widget One Click
Widget One Click to narzędzie umożliwiające błyskawiczne płatności bezpośrednio z banera reklamowego za pośrednictwem BLIK’a. To rozwiązanie wdrożone przez Tpay na stronie National Geographic idealnie sprawdza się w przypadku zbiórek non profit.
Rekomendacje dla branży Crowdfunding
Budowanie odnośników płatności
Chcesz mailowo przypominać o aktualnej zbiórce? Budowanie odnośników płatności to możliwość osadzenia linku ze stałą kwotą do wpłaty w newsletterze wysyłanym do zarejestrowanych użytkowników przez Merchanta.
Przekazy masowe
Masz platformę crowdfoundingową i chcesz rozdzielać środki zebrane na koncie Tpay na konta poszczególnych patronów? Proste i szybkie przekazy masowe umożliwiają wykonanie aż 500 przelewów jednocześnie!
BLIK lvl 0
BLIK lvl 0 to najbardziej intuicyjna metoda płatności. Pole do wprowadzenia sześciocyfrowego kodu BLIK znajduje się wówczas bezpośrednio na stronie — klient nie musi przechodzić do kolejnych podstron. Ta metoda skraca ścieżkę zakupową do minimum.

Wydajny system – lepsza konwersja


Przekonaj się jak sprawny system i indywidualna pomoc
techniczna, zmienią oblicze Twojego biznesu!

Buduj z nami i skaluj

Tpay to także support, dzięki któremu integracja z modułami będzie jeszcze prostsza. Nasi handlowcy podchodzą do klienta personalnie, dzięki czemu - jeśli pomimo prostoty systemu - będziesz potrzebował wsparcia, wystarczy jeden telefon i jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skrócenie czasu integracji

Dzięki gotowym bibliotekom, zintegrowanie płatności Tpay w Twoim sklepie przebiegnie szybciej niż myślisz! Zredukujesz także koszty na usługi programistyczne w dedykowanych rozwiązaniach do minimum i bezpłatnie wygenerujesz raporty sprzedażowe.

Wysoka wydajność systemu

Obawiasz się, że system nie wytrzyma gigantycznego obciążenia w trakcie takich dni jak Black Friday, czy wyprzedaże? Z Tpay nie musisz się o to obawiać! Nasz stabilny i wysoce skalowalny system zagwarantuje Ci bezpieczne i szybkie transakcje, nawet w tak aktywne dni.

Automatyzacja, czyli pełna integracja z modułami


Chcesz zintegrować swój sklep z jednym z najbardziej polecanych dla średnich i dużych przedsiębiorstw oprogramowaniem, czyli Magento? Tak się składa, że to właśnie wtyczki Tpay są jednymi z najbardziej zaawansowanych i dostosowanych do tej platformy wtyczkami na rynku.

Dzięki udostępnionym przez Tpay gotowym modułom i precyzyjnej dokumentacji API, łatwo i szybko wdrożysz płatności w większości platform sklepowych - bez względu na to czy preferujesz Magento, WooCommerce, PrestaShop czy Shoper!

Przetestuj panel transakcyjny Tpay

Optymalizacja ścieżki zakupowej


Chcesz skrócić ścieżkę zakupową do minimum? Z Tpay to możliwe! Ponad 50 darmowych wtyczek do modułów sklepowych, które oferujemy, w widoczny sposób usprawni ścieżkę zakupową.

Komunikacja z klientem


Klient porzucił koszyk? Tpay poinformuje go o nieudanej transakcji. W mailu podeśle mu także link do momentu, w którym zakończył on wizytę w sklepie. Wystarczy, że kliknie w link i może kontynuować zakupy!

Rozwiązania specjalne


Standardowe wdrożenia to dla Ciebie za mało? W Tpay możesz skorzystać także z nietypowych płatności, jak np. widżet umożliwiający zakup jednym kliknięciem! Zapytaj o Widget One Click.

Jesteśmy ekspertami wdrożeń BLIK


Czy wiesz, że BLIK jest najpopularniejszą metodą płatności w Tpay? Nasi eksperci z powodzeniem wdrożyli BLIK, BLIK lvl 0, czy BLIK one click w setkach tysiącach sklepów. W nowym panelu transakcyjnym Tpay, BLIK jest jeszcze bardziej intuicyjny, z uwagi na jego umiejscowienie w panelu. Jeśli więc w Twoim biznesie jest to jedna z wiodących metod, sprawdź co możemy Ci zaoferować.

płatności blik

Poznaj nasze integracje


Media Expert to jeden z przykładów całkowitego wdrożenia Tpay – każda płatność wykonywana jest za pośrednictwem naszego systemu. Wśród metod, którymi klienci Media Expert mogą finalizować transakcje są takie metody jak BLIK, Google Pay, Visa Checkout i wiele innych.
BLIK lvl 0 to najbardziej intuicyjna metoda płatności. Pole do wprowadzenia sześciocyfrowego kodu BLIK znajduje się wówczas bezpośrednio na stronie - klient nie musi przechodzić do kolejnych podstron. Ta metoda skraca ścieżkę zakupową do minimum. Doskonałym przykładem takiego wdrożenia jest sklep MissLemonade.
Pełna integracja
BLIK Level 0

Skontaktuj się z nami

Infolinia Tpay
+48 61 62 47 885

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami