Wybierz platformę sklepową i skorzystaj z gotowych wtyczek Tpay!

Twój e-commerce potrzebuje zaufanych płatności

płatności online woocommerce
prestashop płatności online
shoper płatności internetowe
magento moduł płatności
idosell przelewy online
Na początek

Od tego, jaki moduł sklepowy wybierzesz dla swojego e-biznesu, zależy jego przyszłość: potencjał do rozwoju i Twój komfort pracy.

Paliwo

Płatności online to więcej niż must have! Powinny być szybkie, wygodne i bezpieczne. Twoich klientów tylko jedno kliknięcie dzieli od konkurencji.

Pod ręką

Podpięcie płatności Tpay to bułka z masłem! Udostępniamy gotowe moduły sklepowe i instrukcje przydatne podczas instalacji.

Przykłady integracji


Sukces Twojego biznesu to nasz wspólny cel. Dostosowujemy się do potrzeb konkretnych branż oraz sklepów - tworzymy intuicyjne narzędzia, ułatwiające pracę programistom i właścicielom e-commerce, chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem. Zobacz, kto nam zaufał!Sukces Twojego biznesu to nasz wspólny cel. Dostosowujemy się do potrzeb konkretnych branż oraz sklepów - tworzymy intuicyjne narzędzia, ułatwiające pracę programistom i właścicielom e-commerce, chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem. Zobacz, kto nam zaufał!Sukces Twojego biznesu to nasz wspólny cel. Dostosowujemy się do potrzeb konkretnych branż oraz sklepów - tworzymy intuicyjne narzędzia, ułatwiające pracę programistom i właścicielom e-commerce, chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem. Zobacz, kto nam zaufał!

Zobacz case studies

Oni już sprawdzili:

Andrzej korzystający z WooCommerce:

“Zarówno wtyczka, jak i sam system płatności są najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Prosta instalacja i konfiguracja, wszystko działa od razu, no i ma najwięcej metod płatności także polecam wszystkim”

Joanna Kwiatkowska, Head of E-commerce & Co-Founder w Kubota:

“Zauważyliśmy, że Tpay ma gotowe rozwiązania do Magento. Poza tym od początku dynamicznie reagował na wszelkie wątpliwości związane z integracją”

Sebastian Depta:

“Mimo wykorzystywania technologii asystującej, poradziłem sobie bez najmniejszego trudu. Instrukcje instalacji poszczególnych modułów są w Tpay opisane rzeczowo i nawet osoba bez specjalistycznej wiedzy jest w stanie poradzić sobie z integracją”.

Dział Handlowy
+48 61 62 47 885

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Aktualności


Ecommerce, Podcast
06.02.2024

DSA, czyli akt o usługach cyfrowych nazywany jest często “konstytucją internetu”. Czy wszyscy sprzedawcy powinny dostosować się do zawartych w nim zapisów? Jakie zmiany należy wprowadzić w sklepie internetowym, aby działał zgodnie z prawem? Poznaj opinię prawnika i pobierz checklistę! Od 17 lutego 2024 r. obowiązuje kolejna część

Podcast
31.01.2024

Jak uprościć proces zakupowy w e-sklepie dzięki rozwiązaniu Visa Mobile? Czy płacenie przy pomocy numeru telefonu wpisuje się w trend niechęci do pozostawiania danych w sklepie? O powodach powstania, pracach nad Visa Mobile i o konsumenckich potrzebach rozmawiamy z Marcinem Witkowskim, twórcą tego rozwiązania. Marta Kwiatkowska (Tpay): Jeste

Ecommerce, Fintech
29.01.2024

Dlaczego operator płatności weryfikuje sprzedawców? Co sprawia, że to proces chroniący zarówno e-commerce, jak i płatników? Ekspert AML odpowiada na najważniejsze pytania związane z kluczowym etapem otwierania konta u pośrednika płatności online. Agata Blachowska: Sprzedawcy zainteresowani uruchomieniem bramki płatniczej w swoi