Wybierz platformę sklepową i skorzystaj z gotowych wtyczek Tpay!

Twój e-commerce potrzebuje zaufanych płatności

płatności online woocommerce
prestashop płatności online
shoper płatności internetowe
magento moduł płatności
idosell przelewy online
Na początek

Od tego, jaki moduł sklepowy wybierzesz dla swojego e-biznesu, zależy jego przyszłość: potencjał do rozwoju i Twój komfort pracy.

Paliwo

Płatności online to więcej niż must have! Powinny być szybkie, wygodne i bezpieczne. Twoich klientów tylko jedno kliknięcie dzieli od konkurencji.

Pod ręką

Podpięcie płatności Tpay to bułka z masłem! Udostępniamy gotowe moduły sklepowe i instrukcje przydatne podczas instalacji.

Przykłady integracji


Sukces Twojego biznesu to nasz wspólny cel. Dostosowujemy się do potrzeb konkretnych branż oraz sklepów - tworzymy intuicyjne narzędzia, ułatwiające pracę programistom i właścicielom e-commerce, chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem. Zobacz, kto nam zaufał!

Zobacz case studies

Oni już sprawdzili:

Andrzej korzystający z WooCommerce:

“Zarówno wtyczka, jak i sam system płatności są najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Prosta instalacja i konfiguracja, wszystko działa od razu, no i ma najwięcej metod płatności także polecam wszystkim”

Joanna Kwiatkowska, Head of E-commerce & Co-Founder w Kubota:

“Zauważyliśmy, że Tpay ma gotowe rozwiązania do Magento. Poza tym od początku dynamicznie reagował na wszelkie wątpliwości związane z integracją”

Sebastian Depta:

“Mimo wykorzystywania technologii asystującej, poradziłem sobie bez najmniejszego trudu. Instrukcje instalacji poszczególnych modułów są w Tpay opisane rzeczowo i nawet osoba bez specjalistycznej wiedzy jest w stanie poradzić sobie z integracją”.

Dział Handlowy
+48 61 62 47 885

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Aktualności


Ecommerce, Podcast
13.06.2024

Czy zdarzyło Ci się zastanawiać, jak zwiększyć konwersję i zmniejszyć liczbę porzuconych koszyków w Twoim e-sklepie? W najnowszym odcinku Tpay Podcast, Marta Kwiatkowska porozmawiała z Witoldem Litaszewskim, współtwórcą BLIK Płacę Później. Dowiedz się, jak nowa metoda płatności odroczonych może wpłynąć na Twój biznes. BLIK Płacę Później - nowa meto

Ecommerce
10.06.2024

Alpha to dzieci Millenialsów i choć nie płacą jeszcze samodzielnie, warto już teraz zwrócić uwagę na ich zachowania i preferencje podczas zakupów w internecie. Według badań McCrindle Research, do 2030 roku będą stanowić 11% siły roboczej, co sprawi, że będą istotnym segmentem na rynku e-commerce. Poznaj ich bliżej! Kim są Alphy? Alphy to osoby urod

Ecommerce
20.05.2024

Nawet najniższe ceny i najlepszy asortyment nie przyciągną i nie zatrzymają klientów, jeśli e-płatności nie będą spełniały ich oczekiwań. W cyklu życia e-commerce przychodzi niekiedy czas na zmianę bramki płatniczej. Jak dobrze podejść do tego tematu? Każda zmiana w sklepie online może wiązać się z ryzykiem. Od aktualizacji platformy sprzedażowej,