Powrót

Szukaj w Tpay

Metody płatności

PayPal


Wykorzystaj PayPal - jeden z najpopularniejszych e-portfeli na świecie w swoim e-commerce już dziś! Bezpiecznie przyjmuj płatności od zagranicznych klientów w 25 walutach.

Klienci tego oczekują!

Będziesz przyjmować środki w skali globalnej: PayPal umożliwia płacenie za zakupy w 25 walutach w ponad 200 krajach.

Bezpieczeństwo i szybkość

Dzięki renomowanej marce PayPal oraz zaawansowanym systemom ochrony Tpay, Twoje transakcje realizowane będą szybko i bezpiecznie.

Znana marka = zaufanie

PayPal to światowy potentat e-płatności. Bez dodatkowych opłat możesz udostępniać klientom rozpoznawalną i docenianą metodę płatności.

Wygodny e-portfel

42% e-konsumentów ma pozytywne doświadczenia związane z transakcjami z PayPal*. Wykorzystaj to i udostępniaj PayPal!

Jak włączyć PayPal?


Aby rozpocząć przyjmowanie płatności PayPal, zaloguj się do Panelu Akceptanta i w zakładce PayPal zintegruj swoje aktywne i zweryfikowane konto PayPal, aby włączyć tę metodę płatności.

 

Ponad 400 milionów użytkowników na świecie korzysta z tego elektronicznego portfela, zarówno kupując w sieci, jak i przekazując środki pomiędzy użytkownikami.

Najczęściej zadawane pytania


Czy muszę mieć konto PayPal, żeby korzystać z tej metody płatności w bramce Tpay?

Tak. Do uruchomienia płatności za pośrednictwem PayPal w swoim sklepie internetowym musisz mieć aktywne firmowe konto PayPal i zakończony pomyślnie proces weryfikacji w Tpay.

Jak włączyć PayPal w bramce Tpay?

Zaloguj się do Panelu Akceptanta Tpay. Z menu po lewej stronie wybierz PayPal, a następnie wprowadź dane swojego konta w PayPal, kliknij Połącz konto PayPal, a następnie przesuń suwak Uruchom PayPal.

Aby ukończyć integrację, zaloguj się na swoje konto PayPal i powiąż je z kontem w Tpay.

Czy za pośrednictwem PayPal mogę przyjmować w bramce Tpay płatności w walutach innych niż PLN?

Tak. Twoi klienci, po podpięciu swojej karty płatniczej, mogą realizować płatności w Twoim sklepie w dowolnej walucie. Wszystkie środki gromadzone się na Twoim koncie PayPal.

Jakie są koszty korzystania z PayPal w bramce Tpay?

Nie pobieramy w Tpay żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z PayPal. Jedyne koszty jakie ponosisz, to standardowa prowizja na rzecz PayPal.